Pristatymo kaina, priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo. Pristatymo kaina, bus pridėta prie Jūsų užsakymo kainos, įdėjus prekę į krepšelį.

Gavę siuntą patikrinkite, ar siunta nepažeista.  Jeigu siunta pažeista, informuokite apie tai siuntų gabenimo tarnybą ir nedelsdami susisiekite su mumis. Priėmus prekes ir pasirašius kurjerio pateiktą prekių perdavimo - priėmimo dokumentą be pastabų (neinformavus apie pažeidimą kurjerio), laikysime, jog Jūs patvirtinate, kad siunta yra tvarkinga ir pristatyta tinkamai.

Prekių pristatymo kaina priklauso nuo prekių svorio. Konkretaus užsakymo pristatymo kaina nurodoma suformavus užsakymą.

Prekes atsiimti nemokamai galima atvykus į UAB „Woodteka“ buveinę, adresu: Draugystės g. 15N, 51226 Kaunas.

Prekes pristatant į Kuršių Neriją gali būti taikomas papildomas prekių pristatymo mokestis. Šis mokestis bus suderintas su užsakovu telefonu arba elektroniniu paštu.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per siuntų gabenimo tarnybą. Prekės pristatomos per 1-3 darbo dienas po mokėjimo gavimo į UAB „Woodteka“ sąskaitą, jei pasirinktos prekės užsakymo metu yra mūsų sandėlyje.

UŽSAKOMŲ PREKIŲ PRISTATYMAS

Užsakomos prekės, kurių nėra sandėlyje, bet turime galimybę galime jas užsakyti. Specialiai užsakomų prekių pristatymo terminas - iki 30 darbo dienų.

Prekių užsakymai priimami:

telefonu tel.: + 8 687 86722;

elektroniniu paštu.:   info@dantyti.lt,

atvykus: UAB “Woodteka” biurą, adresas: Draugystės g. 15N, 51226 Kaunas

UAB „Woodteka“ įsipareigoja pagreitinti užsakymo pristatymą,  jeigu susiklosto tam palankios aplinkybės. Pristatymo vieta ir laikas ir apmokėjimas už jas yra suderinami su užsakovu telefonu ar elektroniniu paštu.

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Jeigu rinkdamiesi prekę, suabejojate dėl techninių parametrų, susisiekite su mumis el. paštu info@dantyti.lt, kad galėtume padėti Jums tinkamai pasirinkti ir išvengti prekių grąžinimo procedūros.

Visoms prekėms taikoma gamintojo garantija.

Pirkėjų teisės įgyvendinamos remiantis 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymo Nr. 258 “Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis” nuostatomis.

http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=415995

Nekokybiškos prekės grąžinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.

http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=420479&p_query=&p_tr2=2

Grąžinimo sąlygos:

-          prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, tos pačios komplektacijos, kokios buvo gauta iš pardavėjo;

-          prekė turi būti nenaudota ir  pirkėjo nesugadinta;

-          prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos;

-          būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą ir užpildytą grąžinimo dokumentą.

Pirkėjas, norėdamas grąžinti prekę ne vėliau kaip per 7 (septynias) darbo dienas nuo prekės pristatymo dienos, turi pranešti apie tai  el. paštu  info@dantyti.lt

Pardavėjas gavęs prekę, įsipareigoja per 7 (septynias) darbo dienas nuo prekės pristatymo dienos informuoti pirkėją, ar prekė atitinka  grąžinimo (keitimo) kriterijus. Esant šiai sąlygai pardavėjas įsipareigoja pakeisti prekę arba grąžinti sumokėtus pinigus.

Prekių siuntimo išlaidos nėra kompensuojamos.

Grąžinamas prekes galima pristatyti į UAB „Woodteka“ buveinę, adresu: Draugystės g. 15N, 51226 Kaunas, arba atsiųsti pirkėjo pasirinktu būdu ir sąskaita, pageidaujama, iš anksto susiderinus su  mūsų darbuotojais.

Pardavėjas neatsako už tai, kad elektroninėje parduotuvėje prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir/ar spalvos dėl pirkėjo naudojamų elektrononės parduotuvės peržiūrai naudojamų techninės įrangos savybių.

Jeigu turite papildomų klausimų, susisiekite el.paštu  info@dantyti.lt arba telefonu + 370 687 86722.