Kada pjūklo geriau nebegaląsti?

Kada pjūklo geriau nebegaląsti?

UAB WOODTEKA teikiama paslauga - diskinių pjūklų galandimas – sumažina įrankių naudotojų kaštus, skiriamus diskinių pjūklų įsigyjimui. Nuolatos ir tinkamai prižiūrimas pjūklas ir po ilgo darbo laiko pjovimo darbus atlieka taip pat kokybiškai, kaip naujas diskas. Tačiau ateina metas, kai turime pasakyti klientui, jog metas pirkti naują įrankį. Mūsų galandimo patirtis rodo, kad diskinio pjūklo nebeverta galąsti esant šioms situacijoms:

A. Diskinio pjūklo dantukai yra per daug pažeisti. Defektų neįmanoma pašalinti galandimo metu ir užtikrinti, kad pjūklas vėl būtų tinkamas eksploatuoti (tai gali būti visų dantukų smulkūs pažeidimai arba grupės dantų visiškas išdaužymas);

B. Diskinio pjūklo dantukai yra jau nugaląsti ir jų tarnavimo resursas išbaigtas, tad, esant per plonam dantukui, jis gali tiesiog išlūžti pjovimo metu;

C. Diskinio pjūklo kaina yra mažesnė nei galandimo (dažnas atvejis, jeei darbe naudojami žemos kokybės klasės diskiniai pjūklai).

Taigi, rinkdamiesi įrankius už mažą kainą rizikuojate įsigyti žemos kokybės įrankį, kuris tarnaus trumpai ir Jums gali nepavykti jo pagaląsti.

VISOS GALANDIMO KAINOS