Diskiniai pjūklai FIRST ITALIA

Diskiniai pjūklai FIRST ITALIA

„FIRST ITALIA“ yra viena iš diskinių pjūklų gamybos įmonių lyderių Europoje, kuri savo veiklą pradėjo dar šeštame dešimtmetyje ir sukaupė didžiulę patirtį savo srityje bei išsikovojo tikrai gerą poziciją Europos diskinių pjūklų rinkoje.

Siūlomi pjūklai pagaminti iš labai kokybiškų metalų, korpuso metalas yra papildomai valcuotas ir slidesnis, tad pjūklas nėra užspaudžiamas medienoje ir išlaiko net labai dideles apkrovas. Pjūklai pasižymi itin geromis techninėmis specifikacijomis, kietmetalio dantukai atitinka labai aukštus reikalavimus bei yra tvirtai ir kokybiškai prilydyti prie pjūklo korpuso. Didesnis korpuso storio ir prapjovos santykis lemia tai, jog pjūklai nepridega ir neišsigaubia, būtent todėl pjūklas tarnauja ilgiau.

Mes galime Jums pasiūlyti šiuos pjūklus: išilginio medienos pjovimo (daugiapjūklėms), skersinio medienos pjovimo, plokštei ir/ar fanerai pjauti, aliuminio profiliams, pjauti plastikui pjauti. 


Taip pat galime parinkti diskinius pjūklus tiek šlapiai, tiek sausai medienai, storesniu korpusu, su garso slopintuvais.Galima užsakyti pjūklus pagal specialius pageidavimus ar brėžinius patraukliomis kainomis.